קידום אתרים אורגני SEO

כשאנו חושבים איך לקדם את העסק שלנו במכונה המשומנת של גוגל

לפני שנגש לזה אנו נחקור את המושגים הבאים :

  1. קידום אורגני .
  2. קידום ממומן .

קידום אורגני בגוגל :

מנוע החיפוש של גוגל הוא בעצם מערכת מחשב רובוטית  שבנויה היטב לנהל את מיקום של האתרים השונים וחלקם הינם אתרים של המתחרים שלנו . מנוע החיפוש של גוגל הגדיר לעצמו את תהליך הקידום כקידום טבעי כפי שהיקום בנוי . חברת גוגל לא טרחה לגלות לנו את האלגוריתמים שלה . אבל מניסיון אנו יודעים על חלקים רבים ואיזה דבר כדאי לנו לעשות ובעיקר מה לא לעשות .

קידום ממומן  :

הקידום הממומן מתפרסם בתוך המערכת האורגנית של גוגל  , גוגל הכניסה מערכת לקידום ממומן כמערכת פרסום שמתאימה לכל מי שחפץ לפרסם את העסק , חברה או מוצר כל שהוא . הקידום הממומן הינו מערכת פרסום מורכבת מאוד למרות שגוגל מנסה להפשיט את התהליך . חובה הבנה מעמיקה בתהליך הפרסום כדי לקבל תוצאות טובות .  הפרסום בגוגל וכמו כן ברשתות החברתיות הינו תהליך מתמשך שאיבת מידע על החברה והגדרת המיקום של אתר החברה בכל מיני תהליכים שונים . עד לקבלת המיקום הרצוי במערכת החיפוש של גוגל

קידום אורגני זה משהו שבתקופה הביזנטית בטח לא חשוב שיש צמד מילים שכאלה … אז מה זה בעצם איך עושים את זה ומה זה נותן לנו בעצם !

קידום אורגני: זה בעצם להיכנס ללוגרתמים של גוגל ולהבין איך הוא נותן תעדוף לחברה אחת להיות מוצגת למעלה כאשר אנו עושים חיפוש כל שהוא , וחברה אחרת כלל לא מוצגת . אז עם ים של צניעות ומקצועיות רבה ולאחר עבודה מותשת ואין סוף של זמן אנו אומנים באלגורתמים של גוגל ויודעים מתי גוגל מתחיל להבין שיש חברה אמיתית בתוך עולם של אתרים ורטואלים כמעט אין סופיים . כיום אנו יכולים לשנות את מיקומך ממקום שבכלל אתה לא קיים . לעמוד הראשון ! .

נשמע מוזר .. לא אצלנו ! אנו מתחייבים שאנו נשים אותך בעמוד הראשון תוך חמישה שישה חודשים (אפשר גם פחות אבל

 אז אנו שמים אותך בזכוכית מגדלת אצל אבא גוגל . דבר שיכול גם להזיק לך ) . 

הכוח שאתה נמצא בעמוד הראשון אין ספק שמקטלג אותך כחברה אמינה בראש ובראשונה . ומכאן השמיים זה הגבול פרסום אוטומאטי נגיש , יותר לקוחות יותר עבודה ועל זה נאמר ברכה והצלחה .

אז מה שנשאר זה תתקשרו 08-6744423 תוזמנו לפגישה שגם הקפה והעוגיות עלינו .

מחכים לשמוע מכם צוות וובס