חוות דעת משפטי לאתרי אינטרנט וקידום

מתקנים את המוניטין שלכם באון-ליין!

היום בניגוד לפעם, המוניטין שלכם ושל העסק שלכם מתבסס לא רק על מה שאמרו עליכם, אלא גם על מה שכתבו עליכם. חוות דעת חיובית ברשת תביא לכם לקוחות ותיצור לכם שם טוב, אך חוות דעת שלילית, תרחיק אותם מכם כמו מאש ותמנע מכם הזדמנויות. ישנם אנשים שהיד שלהם קלה על המקלדת והמילים זורמות ממנה באופן זדוני שאינו מחובר למציאות, הם יחבלו בעסק שלכם או בשם הטוב שבניתם וכל זאת באמצעות כמה מילים שאינן תואמות את המציאות בעולם האמיתי.

בעל עסק, ידעת?

כ 90% מהאנשים המבצעים רכישות ברשת, יחפשו לפני הרכישה מידע על העסק שלך. כ 70% מהרוכשים הפוטנציאלים, יושפעו מהפרסומים וחוות הדעת בגוגל. כל אדם עלול להיפגע כתוצאה משיימינג אבל לבעלי עסקים יש יותר מה להפסיד! את השם שלהם, את המוניטין וכסף רב. אם אלה המתחרים שכתבו כתבות מכפישות מתוך רצון להוציא אתכם מהמשחק או לקוחות שלא מבינים עד הסוף את המשמעות של המעשה שלהם, דעו שיש מה לעשות בעניין. אנו נמצא את החומרים השליליים ונפעל להעלמתם!

גם לכם זה יכול לקרות!

רואי חשבון? עורכי דין? אם אתם אוחזים באחד המקצועות האלה, אתם בסכנה יותר מאחרים. שיימינג ברשת עלול להביא אתכם לוועדת משמעת ואף לשלילת רישיון. אם אתם אוחזים באחד המקצועות האלה, בואו לבדוק איך האזכורים שלכם ברשת. אם נתקלתם באזכורים שליליים ברשת, פנו אלינו בהקדם!

עשו לכם שיימינג בגוגל? הכפישו את שמכם ברשתות החברתיות? אל תדאגו, יש מה לעשות!

אם אתם אנשי ציבור, פוליטיקאים, בעלי עסק או אנשים מן השורה, תנו לנו לנהל עבורכם את המוניטין שלכם! באמצעות כלים מתקדמים ושיטות ניטור שונות, נמצא את כל האזכורים השליליים שכתבו עליכם, בבלוגים, בפורומים, באתרים גדולים, בתגובות לדברים שפרסמתם, ברשתות החברתיות ובדינים משפטיים שהתפרסמו עליכם. אנו נעריך את גודל הבעיה, נגבש תכנית פעולה ונוציא אותה לפועל.

תנו לנו לשמור עליכם מפני בריונות ברשת, התקשרו עוד היום!