השירותים שלנו

שירותים שאנו מציעים

בית התוכנה וובס מציעה שירותים עם מגוון רחב של תחומים, אשר בליכוד או בשילוב שלהם ניתן להקים פרויקט ווב או תוכנה שלם עם כל השירותים הנלווים כך שתוכלו להרכיב את הפרויקט במקום אחד.

מיקור חוץ

מיקור חוץ הוא אחד הכלים השימושיים והאפקטיביים לעסקים בסדרי גודל גדולים, בינוניים וקטנים כאחד, במיוחד כשמדובר בתחומים טכנולוגיים ובעולמות המחשוב.
קרא עוד

פיתוח תוכנה

חברתינו מומחית בבניית פתרונות משלימים ופיתוח תכנות מותאמות לקוח וכן, מספקת פתרונות משלימים על פי דרישה.
קרא עוד

System רשתות תקשורת ומחשוב

באמצעות השירות של ׳וובס׳ אתם תמשיכו לעשות מה שאתם טובים בו ואנחנו נעשה עבורכם את מה אנחנו מצוינים בו – שירותים בתחום ה System.
קרא עוד

אבטחת מידע

אנו בעלי הידע והיכולת לספק לכם את כל הכלים הדרושים להגן עליכם ולמנוע חדירות של גורמים זדוניים. הצוות שלנו בעל ידע מקצועי בכל השלבים ובכל הפורמטים השונים של מדרגי אבטחת מידע.
קרא עוד

קידום אתרים אורגני SEO

רוצים לקדם את העסק שלכם בגוגל, אנו מקצוענים בזה.
קרא עוד

פיתוח אתרי אינטרנט

בית התוכנה ‘וובס’ היא חברה לפיתוח אתרים ועיצוב אתרים. אנחנו נבנה את האתר המושלם עבור העסק שלך.
קרא עוד

Full Stack

חברת וובס במהלך השנים האחרונות החברה נתנה שירותים לחברות העוסקות בפיתוחים הקשורים לאינטרנט.
קרא עוד

סאפ ביזנס וואן

SBO היא תכנה שמיועדת להקל על ממשקי העבודה ולייעל אותם על ידי כך שהיא מרכזת את כל עבודת העסק לתוכנה אחת. התוכנה הופכת תהליכים רבים לממוחשבים ואינטראקטיביים, כך שבנוסף לשליטה בעסק, התכנה תציע לכם נתונים של תמונת מצב העסק בכל…
קרא עוד

בדיקות תוכנה QA

בדיקות תוכנה מסייעות לנו לאתר את התקלות בתוכנה שלעיתים לא ניתן לאתר אותן בשלב התכנות.
קרא עוד

HELP DESK

וובס מספקת שירותי HELP DESK לחברות שונות במטרה להקל ולייעל את אופן העבודה בסביבה הממוחשבת.
קרא עוד

BI

בעברית: בינה עסקית או מודיעין עסקי. תחום זה הנו חלק ממערך טכנולוגיית המידע. BI עוסק בבניית מערכות שמסייעות לארגונים לבחון מהם הנושאים העסקיים בהם פועל הארגון ואלו דפוסי עבודה ישנם בארגון בתחומים המבוקשים.
קרא עוד

פיתוח אפליקציות לעסק

עבור רבים מאתנו, הפכו האפליקציות בשנים האחרונות לאחד מערוצי התקשורת והשירות העיקריים. בהתאם לכך, לפיתוח אפליקציות לעסק יש למעשה את כל היתרונות שבאתר אינטרנט אינטראקטיבי, יחד עם ניידות מוחלטת, סנכרון עם המערכות הקיימות שלך, אפשרויות חדשות לשיווק ופרסום שירותים ומוצרים…
קרא עוד

חוות דעת משפטי לאתרי אינטרנט

פשעי מחשב, דיני אינטרנט, ליקויים בתכנה וחומרה, אפליקציות, אבטחת מידע ומערכות טכנולוגיות מורכבות, הפכו בשנים האחרונות להיות מקור לתביעות משפטיות הנידונות בערכאות השונות, בתביעות אזרחיות, מסחריות ופליליות. בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בהזדקקות למומחי מחשבים ואינטרנט שישמשו גשר בין הזירה…
קרא עוד

ניקוי שיימינג מהרשת

היום בניגוד לפעם, המוניטין שלכם ושל העסק שלכם מתבסס לא רק על מה שאמרו עליכם, אלא גם על מה שכתבו עליכם. חוות דעת חיובית ברשת תביא לכם לקוחות ותיצור לכם שם טוב, אך חוות דעת שלילית, תרחיק אותם מכם כמו…
קרא עוד

SAP

טקסט מקוצר כאן
קרא עוד

למה WBs?

החברה מתמחה במתן ייעוץ לאגף מערכות מידע, פיתוח מערכות , הדרכות, שילוב מערכות ושירותי ניהול מחשוב כוללים גם בשיטת מיקור חוץ, תוך מחויבות מלאה ליעדי וצרכי הלקוחות. אורי תוכנה מובילה בתחום מיקור חוץ וידועה במומחיות ובמקצועיות העובדים. אנו מעניקים ללקוחותינו פתרונות איכותיים, מקצועיים ומתקדמים המותאמים לארגון שלהם.

מה אנחנו מציעים לך?

החברה משתדלת להעסיק עובדים מקצועיים ומיומנים מאזור הדרום, שכן אזור זה סובל מאבטלה קשה. חשוב לציין שאין הבדל במקצועיות העובדים מהדרום, אלא יש יתרון בכך. בסקר שערכנו בחברה נראה שעובדים מאזור הדרום מחזיקים יותר זמן במשרה מכל עובד בסביבה אחרת בארץ.

מהם המחירים שאנחנו מציעים לך?

בחירת מיקום החברה באזור הדרום נבעה מחישובים כלכליים המאפשרים ל"אורי תוכנה" לתת מחיר אטרקטיבי לקהל לקוחותיה וזאת מבלי לפגוע בשכר העובד. אנו מנצלים את פערי עלויות המחייה, המיסים וכד'… שלרוב זולים ב- 15% מאזור המרכז. את הרווחים הללו אנו מציעים לעסק שלך!

לאחרונה מהבלוג שלנו

אנחנו מרכזים עבורכם מאמרים שעשויים להועיל לכם.

בית התוכנה ׳וובס׳ פועל משנת 1995 ומעניק שירותים לאלפי לקוחות מרוצים מזה עשרים וחמש שנים. אנו עובדים עם לקוחות שמבינים באיכות ובשירות ומעניקים להם שקט נפשי באמצעות מגוון השירותים אותם אנו מספקים.
רח' פינחס ספיר 8
נס ציונה
התקשרו אלינו: 03-5244490
(ראשון - שישי)
ראשון - חמישי
(08:00 - 17:00)

דברו איתנו כדי שנוכל להגשים את הפרויקט שלך

צרו קשר
03-5244490
08-674421

Start your project