קידום אורגני בגוגל

כשאתה בונה אתר אינטרנט, אתה מתחרה מול אלפי אתרים שנבנים בחודש, בישראל. קידום אתר אורגני בגוגל יוביל את האתר שלך לעמודים הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל. קידום אורגני הינו הקידום ה"טבעי" של גוגל והוא, כשמו כן הוא, מעט איטי יותר. צוות המומחים של חברת ביז פיקס עם ניסיון וידע עשיר בקידום אתרים אורגני בארץ ובעולם, חברים באיגוד האינטרנט ומעודכנים בכל החידושים של גוגל, ילמדו את התחום שלך, יעשו מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה לאתר, כתיבה ופרסום מאמרים שיווקיים, רישום האתר שלך באינדקסים ועוד ועוד על מנת לקדם את האתר שלך וכל זה עם שירות אישי, מקצועי ושקוף. המהפכה בענף הקפה והסלולר קבעה חוקים חדשים בעולם הצרכנות, והגיע הזמן למהפכה חדשה - המהפכה בפרסום ושיווק באינטרנט לעולם העסקים החלה עכשיו!

קמפיין בפייסבוק

קידום ופרסום בפייסבוק

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם. כבעל עסק, כדאי להסתכל על פייסבוק כעל מאגר לקוחות פוטנציאליים. לקוחות אלה חולקים בניהם דעות והמלצות וכך ממשיכים לקדם את העסק שלך גם בלעדיך. ניהול וקידום דף עסקי בפייסבוק הוא הצעד הראשון שעליכם לעשות כבעלי עסקים. כיום, מי שלא שם – פשוט לא קיים. דף הפייסבוק שלכם הוא הפנים של העסק בעולם הרשת החברתית, עולם שבו מבלים רוב הלקוחות שלהם את זמנם. פרסום ממומן בפייסבוק מאפשר להגיע לקהל יעד ממוקד מאחר ובפייסבוק נמצאים הנתונים הבסיסיים של כל אדם, וגם תחומי העניין שלו – לפי עמודים שהוא אוהב, קבוצות שהוא נמצא ועוד, ניתן למקד את הפרסום בפייסבוק בהתאם לכל גולש וגולש.

פרסום בגוגל adwords

פרסום בגוגל

קידם ממומן ב GOOGLE ADWORDS שונה מקידום אתרים אורגני בכך שהוא דורש תקציב פרסום (סכום המועבר לגוגל תמורת הקלקות על המודעה). אתה משלם על כל קליק אשר גולש הקליק על המודעה שאתה פרסמת, התשלום נקבע לפי הצעת המחיר שאתה נתת לגוגל על מילת המפתח המסוימת הזו. חשוב לציין שלכל מילת מפתח יש ערך תחרותי (כמו בקידום אורגני), ככל שהצעת המחיר שאתה נותן על מילת המפתח גבוהה יותר אתה תמוקם גבוה יותר בתוצאות החיפוש. בבניית הקמפיין הממומן אתה נותן לגוגל תקציב יומי שאותו אתה מוכן לשלם עבור כל הקליקים שיהיו לך באותו יום, ומתוך התקציב הזה אתה קובע את הביד (הצעת המחיר) לכל מילת מפתח, כאשר נגמר לך התקציב היומי המודעות שלך לא יופיעו יותר בתוצאות החיפוש של גוגל עד למחרת (שהתקציב מתאפס). את המודעות (אשר הגולש מקליק) חשוב לכתוב בצורה שיווקית, מושכת ומעניינת, המטרה שלנו היא למשוך גולשים לאתר שלנו (מבין כל האתרים בדף ממומן או אורגני) וכמובן לגרום להם לרכוש את המוצר או השירות שאנו מציעים.

קידום ברשת המדיה

קידום באתרים מובילים (נקרא גם קידום ממומן ברשת המדיה), הינה שיטת קידום ספציפית המתבצעת באמצעות רכישת חסויות על מילים ופרסום באתרים מובילים, כגון: גוגל אדוורדס, Yahoo, Ynet ועוד. בשיטה זו מקדם בעל העסק את אתר האינטרנט שלו או את העסק באמצעות פיזור של הודעותבאנרים באתרים מובילים. בקידום ממומן בעל העסק משלם לגוגל. כלומר, כל פעם שגולש מקליק על האתר של העסק – בעל העסק ישלם לגוגל. במידה והגולש לא נכנס לאתר, בעל העסק לא יחויב בתשלום. טכניקת קידום אתרים ממומן מאפשרת לבעל העסק להתמקם עמוק בתודעת הגולשים, ללא תלות באתרים אחרים או בפרסומים אחרים.