חוות דעת משפטי לאתרי אינטרנט וקידום

הסתבכתם עם תביעה משפטית בנושאי תכנה וחומרה? אנחנו נספק לכם חוות דעת משפטית!

פשעי מחשב, דיני אינטרנט, ליקויים בתכנה וחומרה, אפליקציות, אבטחת מידע ומערכות טכנולוגיות מורכבות, הפכו בשנים האחרונות להיות מקור לתביעות משפטיות הנידונות בערכאות השונות, בתביעות אזרחיות, מסחריות ופליליות. בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בהזדקקות למומחי מחשבים ואינטרנט שישמשו גשר בין הזירה המשפטים לקדמה הטכנולוגית.

תבעו אתכם? אתם מעוניינים לתבוע? זקוקים לחוות דעת משפטית? פנו אלינו!

חוות דעת של עד מומחה במחשבים ובטכנולוגיה נחוצה כמעט בכל משפט המתנהל בתחום הזה. עד מומחה יכול להוכיח את הטענות, או להפריח אותן, להסביר את הדברים באופן מקצועי ולהתבסס על ידע טכני עמוק. חוות דעת המסתמכת על בעל ניסיון מקצועי שנחשב מומחה בתחום, יכול לשנות את מהלך התביעה, להפוך את התיק על פיו ולהכריע את המשפט. לעיתים הוא יכול גם להשפיע על ביטול המשפט או לדחוף לעבר פשרה בתיק.

למה לכם חוות דעת המשפטית?

לכל תיק יש את המאפיינים הייחודיים שלו ובכל תיק נדרשת הוכחה שונה. חוות הדעת המשפטית תאיר את המקרה, תרד לעומקו ותספק תשובות משפטיות לשאלות שעלו במהלך התביעה. אנו נבחן את ההתיק וננתח אותו באופן מקצועי בהתאם לראיות, בהתאם לנזק שנעשה ובהתאם ליכולת השיקום. אנו מבטיחים ניתוח מקצועי על בסיס ידע רב שנים בתחום המחשוב והטכנולוגיה.

ציוד טכנולוגי מתקדם ותמיכה קדם משפטית מקצועית

אם קרה שהחומרה שלכם ניזוקה, התוכנה האפליקציה או כל מערכת ממוחשבת זו או אחרת בגלל טיפול לקוי של בעל המקצוע שלכם ואתם מעוניינים לתבוע, בואו אלינו, נבדוק את מידת הנזק ומידת ההיתכנות לתביעה ונסייע לכם בהכנת התיק לבית המשפט. ביסוס חוות הדעת תתבצע בעזרת מתודולוגיה מובנת ומוכחת תוך שילוב ציוד טכנולוגי מתקדם בבדיקה במידת הצורך.

מה כוללת חוות הדעת המקצועית שלנו?

  • בחינת המקרה, הטענות והראיות.
  • ניתוח המקרה והעלאה למסמך פשוט וקריא.
  • גיבוש מסמך סופי בשיתוף עו״ד.
  • אם הוגשה חוות דעת לבית משפט – אנו נכתוב חוות דעת נגדית.
  • חוות דעת כדין עדות בשבועה, חתומה.
  • הגעה לדיון על מנת לתת עדות מומחה

פנו אלינו ונספק לכם את כל הדרוש!